O firmie

Firma Sinkler na rynku budowlanym działa od 2007 roku. Siedziba firmy mieści się w Gdyni. Obszarem naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych. Jesteśmy partnerami handlowymi znanych producentów materiałów budowlanych. Od początku obsługujemy firmy w zakresie inwestycji przemysłowych, budownictwa mieszkaniowego jak i prywatnych inwestorów.  Sinkler specjalizuje się również w dystrybucji specjalistycznych materiałów do hurtowni budowlanych na terenie Polski północnej.

Świadczymy doradztwo i kompleksową obsługę pod względem produktowym jak i logistycznym. Pomaga nam w tym własny oddział ds. spedycji.

Naszym partnerem handlowym jest Euler Hermes, przez co zwiększa to bezpieczeństwo naszych transakcji. Sinkler jest bardzo dobrze oceniany przez instytucje bankowe dzięki czemu wiarygodnie budujemy zaufanie pośród naszych dostawców i klientów.

Silnym ogniwem naszej firmy są ludzie, dla których nadrzędnym przesłaniem jest dobro klienta. Dlatego też kadrę naszego przedsiębiorstwa stanowią ludzie młodzi, kreatywni i dobrze wykształceni. Stworzyliśmy program praktyk dla absolwentów jaki studentów ostatniego roku. Współpracujemy aktywnie w zakresie zarządzania z uczelniami trójmiasta.


Sinkler © 2010-2021 | Realizacja : MCS Group CMS